Co zrobić, aby nigdy nie tracić u bukmacherów?

Mam kilkuletnie doświadczenie w temacie zakładów bukmacherskich – jednak przykre fakty są takie, iż straciłem duże pieniądze. I dopiero od kilku miesięcy nareszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
A co takiego się stało? Cóż, zasadniczo wychodzę z założenia, iż wcześniej za bardzo skupiałem się na tym, aby obstawiać większą liczbę spotkań. To oczywiście ma sporo sensu, lecz fakty są takie, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają bardzo duże pieniądze właśnie na takich ludziach, którzy w taki sposób grają. A więc należy nieco zmienić własną strategię gry – dużo lepszym wyjściem jest to, aby postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie w większości przypadków kwestia jest taka, iż zasadniczo obstawiam tylko jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Sądzę, że to niesamowite, iż mogę poznać typy dnia: czyli są w Polsce doświadczeni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się swoimi typami. Bardzo lubię, gdy ludzie tak właśnie robią, ponieważ jeżeli się znają, to generalnie są bardzo pomocni. Chciałbym również nieco wspomnieć o psychice – czyli w zasadzie czymś niezmiernie wskazanym jest to by nie uważać, iż OK jest to by nieustannie grywać. Trzeba zrobić sobie przerwy – to wskazane dla zdrowia psychicznego.

Author:

Related Post

top